Friss topikok

Bejegyzések

Alapvető változások a 22. fordulóban

kovanski 2013.01.27. 17:15

Csapatunk egy elég nehéz és masszív ellenfél ellen tudott nyerni vendégként az Atalanta ellen 1-0-ára.
A mérkőzést megelőzően is történt szombaton számunkra kedvező eredmény, mely tudatában még fontosabbá vált a mérkőzés.

Serie-A-Logo-300x240.jpgA szombati játéknapon 18 órás kezdéssel a Lazio fogadta otthonában a Chievo Verona csapatát.
Azon a mérkőzésen egy gól döntött, méghozzá Alberto Paloschi találata a 61. percben.

A következő mérkőzés a rivális Juventus csapatáé volt 20:45-ös kezdéssel.
A torinói csapat otthonában látta a Genoa gárdáját, ahol egy meglepő eredmény született.
Bár a hazaiak vezetést szereztek Fabio Quagliarella révén, a vendég csapaté volt az utolsó szó, így Marco Borriello állította be az 1-1-es végeredményt a 69. percben.

A vasárnapi játéknapon 12:30-as kezdéssel szintén egy a Milan számára kedvező eredmény született, a fővárosi Roma csapata nem bírta legyőzni a Bologna csapatát vendégként, és egy gólgazdag mérkőzésen 3-3 lett a végeredmény.

15:00-kor összesen 6 mérkőzés kezdődött, közte a Milan találkozója.
A kedvezőeket tekintve a Catania legyőzte otthonában a mérkőzés végére 10 emberre fogyó Fiorentina csapatát. A végeredmény 2-1 lett.
Egy meglepő, de csapatunkat nem érintő végeredmény a Sampdoria 6-0-ás sikere a Pescara ellen.

20:45-kor játszották le a rivális Internazionale mérkőzését a San Siroban, mely 2-2-tes döntetlent hozott, a bikáknál Riccardo Meggiorini duplázott.
A kék-feketék előnye így a forduló végén csapatunkhoz képest csak 3 pont, de pontegyenlőség esetén is ők lennének előbb, mert az egymás elleni eredményük pozitív velünk szemben -ugye a derbit 1-0-lára nyerték meg.